Transport: autokar Wyżywienie: HB Zakwaterowanie: hotel 3* Ubezpieczenie: NNW,KL,CP,BP Ilość dni: 9
 • Informacje ogólne
 • Program wyjazdu
 • Cena zawiera
 • Uwagi
 • Opinie
 • Rezerwacja

Asyż - Cascia - Roccaporena - Watykan - Rzym - Neapol - Pompeje - San Giovani Rotondo - Manoppello - Loreto - Padwa


Plan ramowy

1. Dzień

Początek pielgrzymki - przejazd do Włoch

Zbiórka o godz. 11:00. Wyjazd w kierunku Włoch. Przejazd przez Czechy i Austrię.

2. Dzień

Asyż

Przyjazd do ASYŻU – miasta św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej ze słynną Porcjunkulą i ogrodem różanym w Santa Maria Degli Agnelli, Bazyliki św. Franciszka Piazza Comune ze świątynią Minerwy, kościoła św. Klary. Przejazd na obiadokolację oraz nocleg do hotelu w okolicy Asyżu.

3. Dzień

Cascia - Roccaporena

Śniadanie. Przejazd do CASCII. Zwiedzanie miasteczka i sanktuarium związanego z postacią św. Rity, patronki spraw beznadziejnych. Następnie przejazd do miejsca urodzenia św. Rity - ROCCAPORENA. Zwiedzanie miejscowości. Czas wolny. Następnie przejazd do hotelu w Fiuggi. Obiadokolacja oraz nocleg.

4. Dzień

Watykan

Śniadanie. Przejazd do WATYKANU. Zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Piotra, przejście do grobu Świętego Jana Pawła II, chwila zadumy. Kolejno zwiedzanie i spacer po RZYMIE: Zamek św. Anioła (z zewnątrz), Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Plac Wenecki, Kapitol, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Coloseum (z zewnątrz). Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5. Dzień

Rzym

Śniadanie. Przejazd do RZYMU. Zwiedzanie: Katakumby Świętego Kaliksta, Bazylika Matki Bożej Większej, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody w Kaplicy Santa Santorium. Następnie przejazd do hotelu w okolice NEAPOLU. Obiadokolacja i nocleg.

6. Dzień

Neapol

Śniadanie. Przejazd do NEAPOLU do Kościoła Matki Bożej z Lourdes i św. Józefa - do grobu ks. Dolindo Ruotolo oraz do kościoła Gesu Nuovo (grób św. Józefa Moscatiego), starówka oraz katedra (relikwie św. Januarego). Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

7. Dzień

Pompeje - San Giovani Rotondo

Śniadanie. Przejazd do POMPEJÓW - miasta, które spustoszył Wezuwiusz w 79r. n.e. Na szczęście popiół wulkaniczny, który zasypał Pompeje doskonale zakonserwował budowle i przedmioty, dające nam szansę poznania wyglądu rzymskiego miasta i życia jej mieszkańców. Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Kolejno przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie kompleksu Sanktuarium Ojca Pio. Obiadokolacja oraz nocleg.

8. Dzień

San Giovani Rotondo - Manoppello - Loreto

Śniadanie. Krótki pobyt w SAN GIOVANNI ROTONDO. Następnie przejazd do MANOPPELLO - miasteczko słynie z przechowywanego w kościele o. kapucynów Volto Santo - Świętego Oblicza, całunu, którym przykryto twarz Chrystusa po złożeniu do grobu, zwiedzanie Następnie przejazd i wizyta w Papieskim Sanktuarium Santa Casa w LORETO - Papieskie Sanktuarium Większe Świętego Domu Madonny z Loreto. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

9. Dzień

Padwa, powrót do Polski. Zakończenie pielgrzymki.

Śniadanie. Przejazd do PADWY. W Padwie znajduje się romańsko-gotycka bazylika św. Antoniego bogatym wyposażeniem wnętrza (m.in. renesansowy grób św. Antoniego). Wyjazd w kierunku Polski. Powrót do Polski w godzinach nocnych. Zakończenie pielgrzymki.

 • Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach***, pokoje 2–3 os. z łazienkami
 • Wyżywienie: 6 obiadokolacji i 6 śniadań
 • Opieka pilota-przewodnika
 • Autokar (klimatyzacja, barek, WC, video)
 • Ubezpieczenie: NNW (15.000 zł), KL (30.000 Euro), bagaż (1.000 zł), CP (choroby przewlekłe)
 • Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Dodatkowo należy posiadać kwotę 120 €/os. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty turystyczne przy wjeździe do miast, taksę klimatyczną, bilety na metro w Rzymie, miejscowych przewodników, słuchawki. Cena pielgrzymki nie obejmuje opłat za napoje do obiadokolacji. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Dla tej oferty jeszcze nie ma opinii.

Bądź pierwszą osobą opiniującą

 • Pricing Name
  Rozpoczęcie
  Zakończenie
  Group (Min-Max)
  Rodzaj biletu
   
 • Pricing Name Standard
  Rozpoczęcie niedziela 05/12/2021
  Zakończenie niedziela 05/12/2021
  1 - 48 miejsc
   
  Available Seats: 48

  Standard ( 1 - 48 miejsc ) 1.880 PLN 0 PLN /Ilość osób

  - +