Transport: Samolot Wyżywienie: FB Zakwaterowanie: Hotel*** Ubezpieczenie: KL, NW, BP, CP Linie lotnicze: Ryanair Ilość dni: 8
  • Rezerwacja
  • Program wyjazdu
  • Cena zawiera
  • Uwagi
  • Pobierz Program
Please wait...

WCZASY w LLORET DE MAR (COSTA BRAVA - HISZPANIA)

LLORET DE MAR - jest położone na szczególnie pięknym i popularnym wybrzeżu Costa Brava w odległości około 100 km od granicy francuskiej i 85 km od Barcelony. Lloret de Mar wyróżnia się wśród innych miejscowości pięknem swych plaż i krajobrazów oraz wspaniałym połączeniem morza i gór. Wspaniała pogoda, kryształowo czysta woda i powietrze są gwarancją udanego wypoczynku. Wieczorem można się udać do licznych restauracji.
POŁOŻENIE - Hotel usytuowany jest w odległości około 350 m od centrum Lloret de Mar i około 400 m od plaży. POKOJE- Hotel Samba *** oferuje pokoje 2-3 osobowe z klimatyzacją, łazienkami i balkonami.
REKREACJA - Do dyspozycji gości hotelowych hotel oddaje: basen odkryty, bar, restaurację z bogatym menu, sejf za dopłatą, 3 windy, sala telewizyjna oraz bardzo miła obsługa. Codzienne animacje przy basenie (w sezonie letnim) oraz wieczorne atrakcje na terenie hotelu łącznie z codziennymi wieczorkami tanecznymi, powodują że nie sposób się tu nudzić.

1.DZIEŃ:
Zbiórka uczestników na lotnisku we Wrocławiu na dwie godziny przed wylotem. Wylot z Wrocławia o godzinie 05:45. Przylot na lotnisko Barcelona Girona o godzinie 08:15. Przejazd na katalońskie wybrzeże Morza Śródziemnego COSTA BRAVA do miasteczka turystycznego LLORET DE MAR do hotelu SAMBA ***. Złożenie bagaży w przechowalni bagażów. Czas wolny oraz spotkanie organizacyjne. Przedstawienie przez pilota-rezydenta, możliwości korzystania z atrakcji znajdujących się w hotelu oraz w Lloret de Mar jak również propozycji wycieczek fakultatywnych. Kolacja. Nocleg.

2-7 DZIEŃ:
Pobyt wypoczynkowy w Lloret de Mar na Costa Brava. W trakcie pobytu będzie możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.
8.DZIEŃ:
Śniadanie lub prowiant na drogę powrotną. Transfer na lotnisko do Barcelony Girony. Wylot do Polski o godzinie 08:40. Przylot do Wrocławia o godzinie 11:10.

Proponowane wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne będą organizowane przy grupie min. 30 osób.
BARCELONA (80 Euro): m. in.: Montjuic (obiekty olimpijskie), Park Güell zaprojektowany przez Gaudiego, Sagrada Familia- zwiedzanie z zewnątrz (kościół św. Rodziny wg projektu Gaudiego – najsłynniejszy zabytek Barcelony), spacer ulicami zabytkowego centrum: Las Ramblas - najsłynniejsza aleja Barcelony, pomnik Kolumba, Barrio Gotico. Powrót na kolację i nocleg do hotelu.

TOSSA DE MAR (35 Euro): rejs stateczkiem do jednego z najpiękniejszych miasteczek na Costa Brava. Zwiedzanie pozostałości twierdzy średniowiecznej, pamiętającej pobyt Saracenów w tej części Hiszpanii. Spacer urokliwymi uliczkami miasteczka. Powrót na kolację i nocleg do hotelu.

OGRODY ŚW. KLOTYLDY (10 Euro): wspaniałe miejsce na pieszą wycieczkę w okolicach Lloret de Mar (ok. 2,5 km od hotelu). Miejsce zachwyci wszystkich miłośników przyrody. Ogród położony na klifie z widokiem na lazurowe kolory wody, urocze uliczki, ławeczki. Śródziemnomorska flora: oleandry, cytrusy, kamelie i cudowne fioletowe wisterie oraz wspaniała architektura.

- Bilet lotniczy w dwie strony: Pyrzowice- Barcelona- Pyrzowice

- Bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny

- Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu Samba*** w Lloret de Mar w Hiszpanii

- Wyżywienie: W trakcie pobytu w hotelu w Lloret de Mar , podawane będą trzy posiłki dziennie w formie bufetu: śniadanie, obiad, kolacja + woda i wino do obiadów i kolacji.

- Opieka pilota-rezydenta w trakcie przejazdu oraz pobytu.

- Ubezpieczenie: KL (60 000 EUR), NW (15 000 zł), bagaż podróżny (1000 zł) + CP (choroby przewlekłe)

- Codziennie „Wieczorki Taneczne” i inne animacje

Dodatkowo należy posiadać kwotę 80 euro. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje: system słuchawkowy, taksę klimatyczną płatną w hotelu, transfer z lotniska Barcelona El Prat do hotelu oraz z hotelu na lotnisko Barcelona El Prat. W trakcie pobytu w hotelu w Lloret de Mar zapraszamy codziennie na wieczorki taneczne. Dopłata do pokoju 1-osobowego - 140 Euro