Transport: Autokar Wyżywienie: 7 obiadokolacji i 7 śniadań Zakwaterowanie: Hotel *** Ubezpieczenie: NW,KL,BP,CP Ilość dni: 10
 • Rezerwacja
 • Program wyjazdu
 • Cena zawiera
 • Uwagi
 • Pricing Name
  Rozpoczęcie
  Zakończenie
  Group (Min-Max)
  Rodzaj biletu
   
 • Pricing Name Oferta-1
  Rozpoczęcie czwartek 30/06/2022
  Zakończenie czwartek 30/06/2022
  1 - 30 miejsc
   
  Available Seats: 30

  Standard ( 1 - 30 miejsc ) 2.240 PLN 0 PLN /Dostępne miejsca

  - +

Asyż - Manoppello – Monte Sant’ Angelo - San Giovanni Rotondo - Pompeje - Monte Cassino - Watykan - Rzym - Cascia - Roccaporena – Loreto - Padwa - Wenecja

1.Dzień:
Zbiórka o godz.13:30. Wyjazd z Polski w kierunku Włoch.

2.Dzień:
Przyjazd do ASYŻU – miasta św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej ze słynną Porcjunkulą i ogrodem różanym w Santa Maria Degli Agnelli, Bazyliki św. Franciszka Piazza Comune ze świątynią Minerwy, kościoła św. Klary. Przejazd na obiadokolację oraz nocleg do hotelu w okolicy Asyżu.

3.Dzień:
Śniadanie. Przejazd do MANOPPELLO- miasteczko słynie z przechowywanego w kościele o. kapucynów Volto Santo - Świętego Oblicza, całunu, którym przykryto twarz Chrystusa po złożeniu do grobu, zwiedzanie. Następnie przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie kompleksu Sanktuarium Ojca Pio. Obiadokolacja. Nocleg w San Giovanni Rotondo.

4.Dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu czas wolny na zadumę i modlitwę w Sanktuarium Ojca Pio. Następnie przejazd do MONTE SANT’ ANGELO- (Góra Świętego Anioła) – gdzie znajduje się jedno z najsłynniejszych w świecie sanktuariów św. Michała Archanioła. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg w San Giovanni Rotondo.

5.Dzień:
Śniadanie. Przejazd do POMPEJI- miasta, które spustoszył Wezuwiusz w 79 r.n.e. Na szczęście popiół wulkaniczny, który zasypał Pompeje doskonale zakonserwował budowle i przedmioty, dające nam szansę poznania wyglądu rzymskiego miasta i życia jej mieszkańców. Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Przejazd na MONTE CASSINO, zwiedzanie Opactwa Ojców Benedyktów na wzgórzu Cassino oraz chwila zadumy na cmentarzu żołnierzy poległych w bitwie o wzgórze Cassino. Przejazd do hotelu w Fiuggi.

6.Dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do WATYKANU. Zwiedzanie: Katakumby, Kolejno Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody w Kaplicy Santa Santorium, Bazylika Matki Bożej Większej. Następnie powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

7.Dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do WATYKANU, Zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Piotra, przejście do grobu Świętego Jana Pawła II, chwila zadumy. Następnie Zamek św. Anioła (z zewnątrz) i spacer po RZYMIE barokowym: Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Kapitol, następnie Rzym Antyczny: Forum Romanum, Łuk Konstantyna, Coloseum (z zewnątrz). Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8.Dzień:
Śniadanie. Przejazd do CASCII. Zwiedzanie miasteczka i sanktuarium związanego z postacią św. Rity, patronki spraw beznadziejnych. Następnie do miejsca urodzenia św. Rity- ROCCAPORENA. Ostatnim punktem programu w tym dniu będzie wizyta w Papieskim Sanktuarium Santa Casa w LORETO - Papieskie Sanktuarium Większe Świętego Domu Madonny z Loreto. Przejazd do hotelu w okolice Rimini (miejscowość nadmorska). Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

9.Dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do PADWY. W Padwie znajduje się romańsko-gotycka bazylika św. Antoniego bogatym wyposażeniem wnętrza (m.in. renesansowy grób św. Antoniego). Następnie do WENECJI. Przepłynięcie statkiem turystycznym do Placu św. Marka. Zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Marka, Most Westchnień, Campanille, Wieża Zegarowa, spacer uliczkami miasta do Mostu Rialto. Rejs powrotny. Wyjazd w kierunku Polski.

10.Dzień:
Powrót do Polski w godzinach przed południowych. Zakończenie pielgrzymki.

- Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach ***, pokoje 2–3 osobowe z łazienkami
- Wyżywienie: 7 obiadokolacji i 7 śniadań
- Pilot - przewodnik
- Autokar (klimatyzacja, barek, WC, dvd)
- Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
- Ubezpieczenie: NW (15.000 zł), KL (30.000 Euro), bagażu (1.000 zł) + CP (choroby przewlekłe)

Dodatkowo należy posiadać kwotę 160 Euro. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty turystyczne przy wjeździe do miast, taksę klimatyczną, bilety na metro w Rzymie, miejscowych przewodników, słuchawki, rejs statkiem turystycznym w Wenecji. Cena pielgrzymki nie obejmuje opłat za napoje do obiadokolacji. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.