Transport: autokar Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy Wyżywienie: HB Ubezpieczenie: NNW Ilość dni: 4
 • Program wyjazdu
 • Cena zawiera
 • Uwagi
 • Opinie
 • Rezerwacja
 • FAQ

1. Dzień:

Zbiórka uczestników i wyjazd w godzinach wczesnoporannych. Przejazd do Sandomierza. Spacer po SANDOMIERZU „ŚLADAMI OJCA MATEUSZA” m.in.: Rynek, Ratusz, Pałac Biskupi (z zewnątrz), Bazylika Katedralna, Collegium Gostamianum, Muzeum Diecezjalne w Domu Jana Długosza, Zamek Królewski. Dalsze zwiedzanie SANDOMIERZA: spacer Wąwozem Świętej Królowej Jadwigi – trasa o długości ok. 0,5 km i zboczach sięgających do 10m wysokości. Następnie Zespół Klasztorny Dominikanów przy kościele św. Jakuba - zbudowany w 1226r., późnoromański, zachował typowy układ przestrzenny budowli klasztornej i bogata dekoracje plastyczna z cegły formowanej i glazurowanej. Jest najstarszym i najcenniejszym zabytkiem Sandomierza, przejście Uchem Igielnym. Przejazd do pensjonatu. Zakwaterowanie oraz nocleg. 

2. Dzień:

Śniadanie. Przejazd do KAZIMIERZA DOLNEGO. Spacer po Kazimierzu Dolnym – Rynek, Góra Trzech Krzyży (jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w okolicy). Nawiązujące do Golgoty krzyże postawiono w 1708 roku. Miały one upamiętniać liczne ofiary zarazy morowej, która miała miejsce na tych terenach. Następnie Zamek i baszta – zespół fortyfikacji obronnych z XIII i XIV wieku. Baszta nazywana jest potocznie „Wieżą Łokietka”, a wejście do niej znajduje się na wysokości sześciu metrów nad poziomem gruntu. W najniższej kondygnacji mieści się loch. Kościół Farny położony jest na wzgórzu, poniżej ruin zamku. Jego wnętrze zdobią: rzeźbione głowice pilastrów, bogate sztukaterie sklepień i dekorowany rzeźbiarsko portal do jednej z kaplic. Kościół i klasztor Franciszkanów. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Plan ramowy

1. Dzień

Gdynia

Zbiórka uczestników i wyjazd w godzinach wczesnorannych. Przyjazd do GDYNI. Zwiedzanie: Skwer Kościuszki - to jedno z ulubionych miejsc spacerów i wycieczek zarówno turystów, jak i rdzennych mieszkańców, a także miejsce wielu koncertów, festynów i innych imprez. Największą atrakcją są cumujące przy nabrzeżu zabytkowe okręty i statki żeglarskie, Akwarium Gdyńskie - prezentowane są wystawy muzealne dotyczące oceanografii, hydrobiologii oraz akwaria z florą i fauną zarówno morską, jak i słodkowodną. Zwiedzanie statku „Dar Pomorza”. Rejs statkiem po zatoce Gdańskiej. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja oraz nocleg.

2. Dzień

Plażowanie

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie, spacery nad morzem. Obiadokolacja oraz nocleg.

3. Dzień

Sopot - Gdańsk

Śniadanie. Przejazd do SOPOTU – wejście na Molo, spacer po plaży oraz ulicą artystów (słynny Monciak). Przejazd do GDAŃSKA: Ciąg Drogi Królewskiej (ul. Długa, Długi Targ, Ratusz, Dwór Artusa), Kościół Mariacki – wejście na wieżę widokową skąd można podziwiać panoramę Gdańska, Port Północny i Westerplatte. Powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja oraz nocleg.

4. Dzień

Malbork

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do MALBORKA – zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Krzyżackiego: Zamek Średni z siedzibą wielkiego komtura, Zamek Wysoki z salą kapitulną, skarbcem oraz potężne mury. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.

 • Przejazd komfortowym autokarem
 • Zakwaterowanie: 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
 • Wyżywienie: 3 obiadokolacje + 3 śniadania
 • Opieka pilota-przewodnika
 • Ubezpieczenie: NNW (10.000zł)
 • Opłata miejscowa-klimatyczna
 • Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Dodatkowo należy posiadać kwotę 170zł/os. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje: miejscowego przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestaw słuchawkowy oraz pozostałe koszty związane z realizacją programu. Cena wycieczki nie obejmuje opłat posiłków nie wymienionych w programie. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Dla tej oferty jeszcze nie ma opinii.

Bądź pierwszą osobą opiniującą

 • Pricing Name
  Rozpoczęcie
  Zakończenie
  Group (Min-Max)
  Rodzaj biletu
   
 • Pricing Name Standard
  Rozpoczęcie czwartek 05/08/2021
  Zakończenie czwartek 05/08/2021
  1 - 48 miejsc
   
  Available Seats: 48

  Standard ( 1 - 48 miejsc ) 880 PLN 0 PLN /Ilość osób

  - +

Nie znaleziono szczegółów