Transport: Autokar Wyżywienie: 7 śniadań i 7 obiadokolacji Zakwaterowanie: Hotel *** Ubezpieczenie: NW,KL,BP,CP Ilość dni: 10
  • Rezerwacja
  • Program wyjazdu
  • Cena zawiera
  • Uwagi
  • Pobierz Program
Please wait...

Wczasy w GATTEO A MARE Autokarem

GATTEO A MARE – Miejscowość ta słynie z najdłuższych plaż w Europie. słynie z najdłuższej plaży w Europie. Powstała w średniwieczu sąsiaduje z malowniczym Cesenatico. Gatteo a Mare to miejsce stworzone na wakacje. Do dyspozycji przyjazne, szerokie plaże z placami zabaw, kolorowe sklepy, lokale rozrywkowe i centrum zakupów na wyciągnięcie ręki. Warto wybrać się do tutejszego, pobliskiego multikina z 12 salami, największego kompleksu kinowego w regionie Emilia - Romania.

HOTEL PRINCIPE *** - oddalony jest zaledwie 30 metrów od morza. Na miejscu znajduje się plac zabaw, a do stacji kolejowej Gatteo a Mare można dojść w 5 minut spacerem. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje słodkie i słone produkty. W barze i restauracji serwowane są dania kuchni regionalnej.

POKOJE: 2, 3, osobowe klimatyzowane pokoje oferują bezpłatne WiFi, telewizor oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1.Dzień:
Zbiórka uczestników i wyjazd w godzinach wieczornych.
2.Dzień:
Przyjazd do Padwy. To właśnie tutaj mieście mieści się jeden z najstarszych włoskich uniwersytetów, na którym studiował Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski. Zwiedzanie symbolu Padwy – Bazyliki św. Antoniego z zdobnymi kopułami oraz ołtarzem wykonanym głównie przez słynnego Donatella. Przejazd do hotelu Principe w Gatteo a Mare, zakwaterowanie. Czas wolny.
2 - 9.Dzień:
Pobyt wypoczynkowy, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.
9.Dzień:
Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Wenecji o godzinie 08:00. Przyjazd do Wenecji. Przepłynięcie łodzią turystyczną do Placu św. Marka. Zwiedzanie miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Plac Santa Maria Formosa i Scuola św. Marka. Wyjazd w kierunku Polski.
10.Dzień:
Przyjazd do Polski w godzinach przed południowych.

Proponowane wycieczki fakultatywne podczas pobytu:

FLORENCJA- stolica Toskanii słynna ze swych renesansowych arcydzieł. Zwiedzimy m.in. katedrę Santa Maria del
Fiore ze wspaniałą kopułą, baptysterium, kościół Santa Croce, Palazzo Vecchio. Cena: 65 euro/osoba
SAN MARINO- San Marino uważa się za najstarszą republikę świata. Jest jedynym, pozostałym do dziś, włoskim
miastem-państwem. W San Marino zachowały się średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Cena: 20 euro/osoba
RZYM- zwiedzanie najwspanialszych zabytków cesarskiego Rzymu: Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz).
Spacer przez barokowe dzielnice miasta ze słynnymi zabytkami: Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Panteon, Schody
Hiszpańskie oraz zwiedzanie Placu św. Piotra w Watykanie. Cena: 80 euro/osoba

- Przejazd autokarem (toaleta, barek, DVD, klimatyzacja)

- 7 noclegów w hotelu PRINCIPE ***

- 7 śniadań i 7 obiadokolacji

- Opieka pilota podczas przejazdu i pobytu

- Ubezpieczenie: NW (15.000 zł), KL (40.000 Euro), bagażu (1.000 zł), CP (choroby przewlekłe)

- Obowiązkowe opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

- W trakcie dojazdu zwiedzanie PADWY, w trakcie powrotu zwiedzanie WENECJI.

Dodatkowo należy posiadać kwotę 70 euro. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje między innymi: bilet wstępu do zwiedzanego obiektu zgodnie z programem, rejs łodzią turystyczną w Wenecji, opłaty za parkingi, taksę klimatyczną, opiekę polskojęzycznego przewodnika w Wenecji podczas zwiedzania, zestaw słuchawkowy, opłat turystyczne przy wjeździe do miast oraz pozostałe koszty związane z realizacją programu. Cena wycieczki nie obejmuje dodatkowych kosztów wycieczek fakultatywnych, napojów do obiadokolacji oraz posiłków nie wymienionych w ofercie. Dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi: 210 euro. Wycieczki fakultatywne organizowane będą przy min. 35 osobach.