Transport: samolot Wyżywienie: HB Zakwaterowanie: hotel 3* Ubezpieczenie: NNW,KL,CP,BP Ilość dni: 8 Linie lotnicze: Ryanair
 • Informacje ogólne
 • Program wyjazdu
 • Cena zawiera
 • Uwagi
 • Opinie
 • Rezerwacja

Madryt - Avila - Toledo - Granada - Malaga - Gibraltar - Sewilla - Kordoba


 

Plan ramowy

1. Dzień

Początek pielgrzymki. Wrocław - Madryt

Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu o godz. 14:00. Odprawa biletowo-bagażowa od godz. 14:35. Wylot do Madrytu o godz. 16:35. Przylot do Madrytu o godz. 19:50. Przejazd autokarem do hotelu w okolicach Madrytu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień

Avila - Toledo

Śniadanie. Przejazd do AVILI - miejsca narodzin św. Teresy od Jezusa. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Teresy z Avila: kościół i klasztor św. Teresy, zakon wraz z muzeum św. Teresy, dom rodzinny świętej, kościół św. Jana Chrzciciela. Następnie TOLEDO. Zwiedzanie: Katedra, Santa María la Blanca i del Tránsito, spacer po dzielnicy żydowskiej. Meczet Ermita Cristo de la Luz. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

3. Dzień

Grenada

Śniadanie. Przejazd do GRaNADY - miasta u podnóża gór Sierra Nevada. Zwiedzanie architektonicznej perły - kompleksu pałacowego Alhambry i ogrodów Generalife (zwanych „ogrodami rajskich rozkoszy”). Spacer po zaułkach mauretańskiej dzielnicy Albaicín, znajdującej się na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały widok na całe miasto i góry Sierra Nevada. Przejazd do hotelu nad morzem. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

4. Dzień

Plażowanie

Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

5. Dzień

Gibraltar

Śniadanie. Przejazd na GIBRALTAR - brytyjską enklawę na płw. Iberyjski. Zwiedzanie groty św. Michała, stanowiska małp gibraltarskich, Katedry MB Koronowanej, gdzie wystawiono trumnę gen. Sikorskiego po katastrofie. Przejazd do hotelu w okolicach Sewilli. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

6. Dzień

Sewilla

Śniadanie. Przejazd do SEWILLI. Zwiedzanie miasta: spacer do miejsca, gdzie Park Marii Luizy łączy się z Plaza Espana, stanowiącą wizytówkę miasta, następnie przejście do dzielnicy Arenal nad rzeką Gwadalkiwir, w celu zobaczenia najważniejszej w Hiszpanii areny corridy - La Maestranza, oraz Złotej Wieży. Spacer przez dawną dzielnicę żydowską - Santa Cruz, następnie zwiedzanie największej w Europie gotyckiej katedry, wraz z symbolem miasta - Wieżą Giralda - dziś dzwonnicą a dawniej minaretem. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

7. Dzień

Kordoba

Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie KORDOBY - której centrum uznano za obiekt Światowego Dziedzictwa. Najważniejszym i unikalnym na skalę światową zabytkiem jest Mezquita, dawny meczet, obecnie katedra, bardzo ciekawy jest też pałac de Viana i stara dzielnica żydowska. Przejazd do hotelu w okolicach Madrytu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

8. Dzień

Madryt - Wrocław. Zakończenie pielgrzymki.

Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Hiszpanii MADRYTU: Katedra de la Almudena, najsłynniejszy plac Madrytu - Puerta del Sol, Plaza Mayor, Palacio Real, Plaza Espana z pomnikiem Cervantesa. Transfer na lotnisko w Madrycie. Odprawa od godz. 18:25 na dwie godziny przed wylotem. Wylot z Madrytu do Wrocławia o godz. 20:25. Przylot na lotnisko we Wrocławiu o godz. 23:30. Zakończenie pielgrzymki.

 • Przelot samolotem na trasie: Wrocław – Madryt – Wrocław
 • Poruszanie się hiszpańskim autokarem w trakcie zwiedzania
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach 3* w pokojach 2-3 osobowe z łazienkami 
 • Wyżywienie: 7 obiadokolacji + 7 śniadań
 • Opieka pilota-przewodnika
 • Ubezpieczenie: NNW (15.000 zł), KL (30.000 €), bagażu (1.000 zł) + CP (choroby przewlekłe)
 • Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Dodatkowo należy posiadać kwotę 150 €/os. Kwota ta obejmuje: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, opłatę klimatyczną, zestaw słuchawkowy oraz pozostałe koszty związane z realizacją programu za granicą. Cena pielgrzymki nie obejmuje opłat za napoje do obiadokolacji oraz przejazdu na lotnisko we Wrocławiu. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi 175 €.

Dla tej oferty jeszcze nie ma opinii.

Bądź pierwszą osobą opiniującą

 • Pricing Name
  Rozpoczęcie
  Zakończenie
  Group (Min-Max)
  Rodzaj biletu
   
 • Pricing Name Standard
  Rozpoczęcie niedziela 05/12/2021
  Zakończenie niedziela 05/12/2021
  1 - 48 miejsc
   
  Available Seats: 48

  Standard ( 1 - 48 miejsc ) 3.190 PLN 0 PLN /Ilość osób

  - +